Dagens urval

Informationen baserad på kurser 10 april kl 06:40: OMXS30 1498,76 och DAX® 10564,74

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP66435,171456,15
Alt. högT LONGOMX BNP65611,581385,27
Alt. medel högT LONGOMX BNP6536,721291,82
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP65228,671551,03
Alt. högT SHRTOMX BNP64914,141604,74
Alt. medel högT SHRTOMX BNP6406,241721,06
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. högT LONGDAX BNP74612,759830,84
Alt. medel högT LONGDAX BNP7327,179020,59
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP70832,4410994,21
Alt. högT SHRTDAX BNP7079,7511351,75
Alt. medel högT SHRTDAX BNP6986,2711954,28