Dagens urval

Informationen baserad på kurser 20 maj kl 19:01: OMXS30 1992,65 och DAX® 13882,30

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP98523,721916,74
Alt. högT LONGOMX BNP93512,201837,41
Alt. medel högT LONGOMX BNP9209,231784,78
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP94828,952045,58
Alt. högT SHRTOMX BNP90211,772145,96
Alt. medel högT SHRTOMX BNP8857,012260,84
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP116928,0213488,31
Alt. högT LONGDAX BNP111513,1112919,08
Alt. medel högT LONGDAX BNP10908,9812428,18
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP109520,3014558,02
Alt. högT SHRTDAX BNP103513,0714940,23
Alt. medel högT SHRTDAX BNP10269,1715395,97