Dagens urval

Informationen baserad på kurser 09 april kl 23:20: OMXS30 2247,93 och DAX® 15264,30

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP81527,822175,56
Alt. högT LONGOMX BNP80712,222072,45
Alt. medel högT LONGOMX BNP7876,741922,63
 
Alt. högT SHRTOMX BNP78914,402395,87
Alt. medel högT SHRTOMX BNP79110,352456,91
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP95426,9114735,82
Alt. högT LONGDAX BNP94312,1714049,03
Alt. medel högT LONGDAX BNP8926,7313034,39
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP88527,3915735,70
Alt. högT SHRTDAX BNP89914,4116237,68
Alt. medel högT SHRTDAX BNP90011,5416500,14