Dagens urval

Informationen baserad på kurser 17 september kl 23:20: OMXS30 2321,22 och DAX® 15514,00

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP82823,962230,55
Alt. högT LONGOMX BNP81012,112135,80
Alt. medel högT LONGOMX BNP7956,761977,95
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP82926,492398,41
Alt. högT SHRTOMX BNP79515,802457,72
Alt. medel högT SHRTOMX BNP81111,422514,14
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP95426,4614960,47
Alt. högT LONGDAX BNP94413,4814395,58
Alt. medel högT LONGDAX BNP8926,7213206,52
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP93823,6816079,28
Alt. högT SHRTDAX BNP90615,0316456,94
Alt. medel högT SHRTDAX BNP9129,8916994,20