Dagens urval

Informationen baserad på kurser 25 januari kl 17:30: OMXS30 1974,28 och DAX® 13629,00

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP78521,391901,03
Alt. högT LONGOMX BNP77111,271818,21
Alt. medel högT LONGOMX BNP7156,651696,58
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP62229,392027,65
Alt. högT SHRTOMX BNP75617,292074,69
Alt. medel högT SHRTOMX BNP7679,292172,93
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP90222,1313155,94
Alt. högT LONGDAX BNP88912,2412657,85
Alt. medel högT LONGDAX BNP8776,9211798,30
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP86321,9914187,30
Alt. högT SHRTDAX BNP65814,3814518,56
Alt. medel högT SHRTDAX BNP8649,5614995,44