Dagens urval

Informationen baserad på kurser 20 februari kl 12:46: OMXS30 1579,32 och DAX® 11347,88

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP50721,841520,94
Alt. högT LONGOMX BNP50212,131462,97
Alt. medel högT LONGOMX BNP3516,661355,94
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP47127,191633,97
Alt. högT SHRTOMX BNP41113,541692,56
Alt. medel högT SHRTOMX BNP44410,141731,70
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP53723,1510917,48
Alt. högT LONGDAX BNP51912,2610482,92
Alt. medel högT LONGDAX BNP46510,3210308,72
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP47422,2011798,12
Alt. högT SHRTDAX BNP46812,4412200,05
Alt. medel högT SHRTDAX BNP3666,4513048,56