Dagens urval

Informationen baserad på kurser 14 december kl 17:31: OMXS30 1471,67 och DAX® 10865,77

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP36623,171412,81
Alt. högT LONGOMX BNP35213,491367,23
Alt. medel högT LONGOMX BNP3446,801259,91
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP50131,231510,64
Alt. högT SHRTOMX BNP47515,461559,23
Alt. medel högT SHRTOMX BNP3927,401662,99
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP46333,0810547,66
Alt. högT LONGDAX BNP46517,2110245,13
Alt. medel högT LONGDAX BNP47411,899963,43
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP51226,7211220,16
Alt. högT SHRTDAX BNP48412,6311672,01
Alt. medel högT SHRTDAX BNP4576,6912434,67