Dagens urval

Informationen baserad på kurser 19 januari kl 18:47: OMXS30 2331,00 och DAX® 15832,90

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP88922,552248,21
Alt. högT LONGOMX BNP81413,382177,44
Alt. medel högT LONGOMX BNP8079,082094,78
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP87440,102387,52
Alt. högT SHRTOMX BNP86515,762477,25
Alt. medel högT SHRTOMX BNP86811,912525,18
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP105232,2515412,38
Alt. högT LONGDAX BNP104913,7514751,85
Alt. medel högT LONGDAX BNP10479,9514311,50
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP100032,0616261,86
Alt. högT SHRTDAX BNP100413,6316910,50
Alt. medel högT SHRTDAX BNP100511,4617130,25