Dagens urval

Informationen baserad på kurser 23 september kl 17:31: OMXS30 1795,64 och DAX® 12642,97

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP72822,711736,65
Alt. högT LONGOMX BNP71210,971651,98
Alt. medel högT LONGOMX BNP6846,291530,20
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP61824,531856,08
Alt. högT SHRTOMX BNP60812,401927,71
Alt. medel högT SHRTOMX BNP6129,451972,88
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP80519,1312070,08
Alt. högT LONGDAX BNP78311,2211607,08
Alt. medel högT LONGDAX BNP7726,2510718,73
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP81734,1612888,53
Alt. högT SHRTDAX BNP65212,4113530,91
Alt. medel högT SHRTDAX BNP6349,6513820,15