Dagens urval

Informationen baserad på kurser 16 oktober kl 17:30: OMXS30 1677,19 och DAX® 12670,11

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP58222,241613,30
Alt. högT LONGOMX BNP56712,281552,29
Alt. medel högT LONGOMX BNP4996,331424,03
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP46335,941714,80
Alt. högT SHRTOMX BNP53613,151795,53
Alt. medel högT SHRTOMX BNP5399,851838,26
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP62224,7512212,03
Alt. högT LONGDAX BNP60512,7011725,84
Alt. medel högT LONGDAX BNP5206,5810800,61
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP35830,8213012,61
Alt. högT SHRTDAX BNP35914,7613459,71
Alt. medel högT SHRTDAX BNP34211,5013702,52