Dagens urval

Informationen baserad på kurser 24 november kl 17:31: OMXS30 1938,14 och DAX® 13292,44

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP77521,991863,26
Alt. högT LONGOMX BNP76911,711786,00
Alt. medel högT LONGOMX BNP7126,561656,16
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP61923,951999,44
Alt. högT SHRTOMX BNP62215,212045,90
Alt. medel högT SHRTOMX BNP75611,092093,24
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP89121,3912793,46
Alt. högT LONGDAX BNP88512,0112307,94
Alt. medel högT LONGDAX BNP7806,6111403,89
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP63425,8913722,42
Alt. högT SHRTDAX BNP64013,9014165,34
Alt. medel högT SHRTDAX BNP65311,2614389,39