Dagens urval

Informationen baserad på kurser 11 juni kl 23:20: OMXS30 2276,20 och DAX® 15726,90

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP81623,882193,44
Alt. högT LONGOMX BNP80912,232102,63
Alt. medel högT LONGOMX BNP7936,461936,44
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP78924,362365,57
Alt. högT SHRTOMX BNP79114,772426,22
Alt. medel högT SHRTOMX BNP79510,812482,71
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP97123,8915107,29
Alt. högT LONGDAX BNP94612,2614482,48
Alt. medel högT LONGDAX BNP9036,7413432,25
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP89932,7316120,42
Alt. högT SHRTDAX BNP90615,6716643,52
Alt. medel högT SHRTDAX BNP91210,1617186,87