Dagens urval

Informationen baserad på kurser 18 november kl 17:31: OMXS30 1745,17 och DAX® 13207,01

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP58825,481685,64
Alt. högT LONGOMX BNP58212,241611,64
Alt. medel högT LONGOMX BNP5596,671492,81
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP53636,221781,39
Alt. högT SHRTOMX BNP59213,131865,95
Alt. medel högT SHRTOMX BNP5959,761911,86
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP62826,3712776,63
Alt. högT LONGDAX BNP62111,7812156,48
Alt. medel högT LONGDAX BNP5386,6311286,03
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP34226,5713652,01
Alt. högT SHRTDAX BNP36018,5813866,36
Alt. medel högT SHRTDAX BNP63411,4214309,89