Dagens urval

Informationen baserad på kurser 14 juni kl 22:31: OMXS30 1589,60 och DAX® 12096,40

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP54026,981542,28
Alt. högT LONGOMX BNP50511,951468,23
Alt. medel högT LONGOMX BNP4946,501356,48
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP54225,061644,34
Alt. högT SHRTOMX BNP46013,531698,41
Alt. medel högT SHRTOMX BNP46310,071738,75
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP57126,8911708,99
Alt. högT LONGDAX BNP54013,0511230,86
Alt. medel högT LONGDAX BNP4657,0610440,96
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP42528,9412458,59
Alt. högT SHRTDAX BNP32713,0412970,22
Alt. medel högT SHRTDAX BNP3398,7713423,51