Dagens urval

Informationen baserad på kurser 23 augusti kl 17:31: OMXS30 1522,85 och DAX® 11611,51

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP50421,441464,37
Alt. högT LONGOMX BNP49811,751405,84
Alt. medel högT LONGOMX BNP3517,531333,02
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP57333,131560,60
Alt. högT SHRTOMX BNP56012,461636,82
Alt. medel högT SHRTOMX BNP4608,911685,46
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP52318,2111024,02
Alt. högT LONGDAX BNP51310,7910592,92
Alt. medel högT LONGDAX BNP4659,9510503,21
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP60033,1711877,61
Alt. högT SHRTDAX BNP58014,6812210,00
Alt. medel högT SHRTDAX BNP3278,5612870,35