Dagens urval

Informationen baserad på kurser 24 januari kl 17:31: OMXS30 1812,85 och DAX® 13576,68

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP60222,381741,28
Alt. högT LONGOMX BNP58611,801668,59
Alt. medel högT LONGOMX BNP5666,591547,28
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP59235,101853,52
Alt. högT SHRTOMX BNP59712,891942,53
Alt. medel högT SHRTOMX BNP6089,741987,95
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP64822,0412967,24
Alt. högT LONGDAX BNP62311,4812405,59
Alt. medel högT LONGDAX BNP5976,3311451,01
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP65229,9313907,20
Alt. högT SHRTDAX BNP63418,0214204,48
Alt. medel högT SHRTDAX BNP64011,1714662,95