Dagens urval

Informationen baserad på kurser 24 april kl 17:31: OMXS30 1680,72 och DAX® 12313,16

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP52724,791621,09
Alt. högT LONGOMX BNP52111,681545,08
Alt. medel högT LONGOMX BNP5006,431428,00
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP46030,881722,79
Alt. högT SHRTOMX BNP46317,681763,34
Alt. medel högT SHRTOMX BNP5369,471845,55
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP55827,3211908,24
Alt. högT LONGDAX BNP55111,9711330,56
Alt. medel högT LONGDAX BNP5196,7810543,89
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP42425,5412720,42
Alt. högT SHRTDAX BNP32715,2913042,96
Alt. medel högT SHRTDAX BNP3399,7613498,80