Dagens urval

Informationen baserad på kurser 10 juli kl 17:16: OMXS30 1712,48 och DAX® 12633,18

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP71219,331640,70
Alt. högT LONGOMX BNP69110,871571,97
Alt. medel högT LONGOMX BNP6646,441463,89
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP62725,071764,58
Alt. högT SHRTOMX BNP62416,351800,92
Alt. medel högT SHRTOMX BNP5978,481898,02
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP81426,9012283,02
Alt. högT LONGDAX BNP79711,2911632,63
Alt. medel högT LONGDAX BNP7746,5410818,90
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP67732,1712940,56
Alt. högT SHRTDAX BNP65211,5013646,94
Alt. medel högT SHRTDAX BNP6349,0913938,65