Dagens urval

Informationen baserad på kurser 19 oktober kl 17:31: OMXS30 1531,66 och DAX® 11553,83

Allteftersom OMXS30 och DAX därefter rör sig är urvalet inte säkert relevant. Produktlista uppdaterad i realtid finns här

Innan du handlar dessa produkter bör du i detalj bekanta dig med hur de fungerar och risker. Dessa produkter är mycket riskfyllda och vid knockout förfaller de värdelösa.
Produktbroschyr
Quizz (välj Unlimited turbos)
Produktutbud med produktinformation och slutliga villkor

OMXS30BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGOMX BNP43030,951488,96
Alt. högT LONGOMX BNP36611,871409,39
Alt. medel högT LONGOMX BNP3517,901344,64
 
Alt. mycket aggressivT SHRTOMX BNP47534,321572,77
Alt. högT SHRTOMX BNP47214,311635,17
Alt. medel högT SHRTOMX BNP39210,281677,19
 
DAX®BörskodHävStop loss
Alt. mycket aggressivT LONGDAX BNP37130,7511214,98
Alt. högT LONGDAX BNP38414,2710781,81
Alt. medel högT LONGDAX BNP46310,5710497,19
 
Alt. mycket aggressivT SHRTDAX BNP47426,9411959,51
Alt. högT SHRTDAX BNP46612,7712435,87
Alt. medel högT SHRTDAX BNP3666,8113227,05